• Bizi Takip Edin

Kullanım Şartları

Bu bölüm sitenin genel kullanım şartlarını, bununla ilgili genel kuralları ve yasal sorumlulukları içermektedir.

Lütfen, sitemizi kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Eğer bu sayfada belirtilen şartların herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen sitemizi kullanmayınız. Siteyi kullanmanız bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Özbey Finansal Danışmanlık (www.ozbeyfinans.com) aşağıda belirtilen genel ve özel koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Bu sebeple, www.ozbeyfinans.com ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da ziyaret etmenizi öneririz.

www.ozbeyfinans.com ’da sunulan içerik kişisel kullanımınız içindir. www.ozbeyfinans.com ’un içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin ve resimlerin her hakkı saklıdır. Aksi belirtilmedikçe ticari amaçlarla izinsiz veya kaynak göstermeden kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya Internet sitesinde yayınlamak veya ozbeyfinans.com ’un yazılı izni olmadan link vermek kesinlikle yasaktır. Bu sitede yayımlanan tüm bilgiler, haber ve yorumların başka bir şekilde kullanılması sadece Özbey Finansal Danışmanlık Şirketinin yazılı izni ile mümkündür.

Hizmeti kullanırken uymanız gereken koşullar şunlardır:

  • Kanunlara uyma;
  • Her türlü davranış kurallarına veya yaptığımız diğer bildirimlere uyma;
  • Hizmet hesabınızın parolasını gizli tutma ve
  • Hizmete ilişkin bir güvenlik ihlalini fark ettiğinizde derhal bize bildirme.
  • www.ozbeyfinans.com eleştiri ve yorumlarınıza açıktır. Sitemize iletilen tüm eleştiri ve yorumlar mülkiyetimizde olup, pazarlama amacıyla kullanılabilir.
  • ozbeyfinans.com internet sitesinden, ticari amaçlar dışında ve sadece kendi kişisel kullanımınız açısından çeşitli yazılım programlarını ve dosyaları indirmekte serbestsiniz. Ancak bu dosyaların kurulumu ve kullanımı sırasında oluşabilecek hiçbir zarardan ve hatadan Özbey Finansal Danışmanlık ve dolayısıyla ozbeyfinans.com.tr sorumlu değildir. www.ozbeyfinans.com.tr ve bağlı bulunduğu serverlar bütün virüs ve benzeri zararlı yazılım programlarına karşı korunmaktadır, ancak yine de oluşabilecek zararlardan Özbey Finansal Danışmanlık ve ozbeyfinans.com sorumlu değildir.
  • Özbey Finansal Danışmanlık, uluslararası finansal piyasalar ve gelişmiş ülkelerin ekonomileri hakkında haber ve analizler yayınlamaktadır. Özbey Finansal Danışmanlık,  yayımladığı bilgiler güvenilir kaynaklardan alınmaktadır. Fakat yayımladığı bilgilerin tam güvenilir olduğunu garanti etmemektedir. Özbey Finans yayınlanan bilgilerden istifade eden kişilerin uğrayacağı herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz.
  • Özbey Finansal Danışmanlık hiç bir şekilde hiç bir finansal piyasanın alım satım işlemleriyle ilgili herhangi bir tavsiyede bulunmamaktadır. Tavsiyede içerikli haberlerin yayımlanması sadece Türkiye dışındaki analistlerin bazı yatırım araçlarına verdikleri kredibilite oranını bildirmeyi amaçlamaktadır.
  • Bu sitede yayımlanan tüm bilgiler, haber ve yorumların yayın hakları Özbey Finansal Danışmanlık Şirketine aittir.
  • Bu sitede yayımlanan tüm bilgiler, haber ve yorumlar sadece şahsi kullanım içindir.

Günlük Piyasa Bülten
Ekonomik Takvim
Yukleme

Gerçek zamanlı Kapalıçarşı Altın ve Döviz fiyatları çok yakında hizmetinize girecektir.